| KorpiklaaniV a întrebat:

Bună,vreau şi eu nişte numere de telefon pentru farse.am încercat să bag random dar nu prea le nimeresc.îmi puteţi spune şi numele proprietarului sau câte ceva despre el?big grin mulţumesc.^-^(Orange)

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Poti lua numere din publitim sau pagini aurii. Colegul meu care il imita perfect pe Becali a facut o farsa azi la scoalalaughing cu unu ca a castigat 150 de euro si a inceput sa vorbeasca despre viata lui amoroasa, toti ne-am ras de am dat pe afaralaughing. Daca poti imita vreo vedeta prefa-te ea si spune-i ca esti de la radio si ca trebuie sa cante ceva pentru a castiga 200 de euro.

| eleaveyou a răspuns:

Suna la 072-poponar. E functional