| unefillefrançaise a întrebat:

Salut ^^
Dau fundiţă!
Am un telefon : motorola U9. mi-am downloadat de pe internet nişte teme şi jocuri pentru acest telefon [ format JAR file ], dar nu ştiu unde să le pun, în ce folder, ca să îmi apară. Ma puteţi ajuta, vă rog?

Mulţumesc anticipat!

1 răspuns:
| alisaaa a răspuns:

Le poti pune in orice folder happy, iar mai apoi le activezi exact din folderul in care le-ai pus:p.
vezi ca s-ar putea ca unele teme/jocuri, desi sunt in format pentru Motorola tot sa nu mearga(nu e de vina tel :p)