| anonim_4396 a întrebat:

pe anunțurile de angajari la sălile de jocuri de noroc sunt menționate faptul ca trebuie sa ai un aspect fizic placut, ce înseamnă aceasta ca trebuie sa fii slaba? Menționez ca mâine am un interviu și sa stiu dacă sa ma prezint fiind mai plinuța. Este vorba mai exact de Imperial, stie cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei caută fete înalte, tu du-te maine la interviu, nu te machia strident nu purta haine mulate sau fuste mini, vezi cerintele sefului, incearca sa fi naturală, dar vezi sa faci duș inainte sa nu mirosi a transpiratie, sa te dai cu putin parfum, cu putin ruj si rimel adica sa fi cît mai naturala, manichiura sa o ai impecabilă ojă data recent, sa nu ai unghiile cu ojă sarita de la mîini, sa te epilezi pe picioare daca optezi pentru o fustă sa fi ca scoasa din cutie cum se zice, sa arati impecabil. Tu ce varsta ai si cîte kile?

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru anonim_4396):

I-ai explicat într-un mod. Ea a întrebat ce inseamna un aspect fizic plăcut și tu ai ajuns la "sa îți faci dus sa nu mirosi a transpirație". Sa fim serioși doar nu se tavalea pe jos aseară și azi mergea la interviu. Încearcă să explici puțin mai elegant când cineva are nevoie de ajutor. Iar câte kg are domnișoara/doamna chiar nu ne privește pe noi.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Tu mergi la interviu. O sa reusesti. Fii increzatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu i ti este frică sa lucrezi in cazinou? Acolo vin tot felul de dubioși, sunt scandaluri multi au agresat fete care lucreaza in cazinou si le au furat banii, nu este un loc sigur, mai ales ca o sa lucrezi noaptea, pe lîngă șpaga pe care o faci daca localul este intr-un loc bun cu clientelă, ai de stat ore in sir numai in picioare, (pe tocuri) pauză ai 15 minute, este o muncă grea si foarte periculoasă din cauza clientilor certati cu legea, mult succes.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Merita sa încerci. Nu lucrează. Numai fete slabe. Știi care e chestia? Sunt alese și fete plinuțe deoarece multe dintre ele sunt super frumoase la față. Întotdeauna sa încerci, sa nu îți pui întrebări după aceea de genul : ce s-ar fi întâmplat dacă?