| Lenesul87 a întrebat:

recent m-am gandit la niste idei de incepere a unor afaceri si-am nevoie de cateva sfaturi si informati suplimentare de la cei care cunosc mai bine informatii referitoare la producerea si/sau distribuirea de odorizante auto, care ar fi costurile si aparaturile necesare dezvoltari unui astfel de laborator si de unde as putea furniza materiale pentru crearea lor, si daca imi puteti da niste nume ai unor producatori din acest domeniu? Dau funda

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ca s-a-ti dau un exemplu de ce inseamna rentabilitate in productie, Coca - Cola are masini care imbuteliaza 2200 de doze / min cu CTC facut. Daca crezi ca ai bani de asa o masinarie succes in afacerea secolului.

| Lenesul87 explică:

Imi poate recomanda cineva cateva site-uri sau fabrici cu care as putea colabora