| Mihail01Johan a întrebat:

Buna ziua, se pricepe careva să îmi zică cu care se ocupa din acest domeniu legat de sport și sala? Am niste aparate fitness pentru antrenament și as vrea sa știu pe ce site-uri sau prin ce altă variantă as mai putea sa le vând in mod sigur, repede și desigur să nu mai rămân cu ele, aștept raspunsurile și comentariile voastre. Va Mulțumesc Frumos!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Le poti avertiza pe FaceBookul tau, pe olx.ro sau in ziarele locale, la "mica publicitate".