| croissant a întrebat:

Bună ziua, spuneți-mi va rog cum vedeți voi. Lucrez de la 7:45-8:00 până la ora 13. Cu salariul de 2000 de lei la acest program, fara alte beneficii. Inclusiv vacantele le am libere! Este un salariul potrivit pentru aceste ore prestate? Sunt cam in dilema!

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Cu atata liber, e foarte ok.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru un salariu de jumatate de normal e decent

| dullcat a răspuns:

Buna.Pare putin pentru 12 ore de munca, plus alea 15 minute pe care nu ti le plateste si in timp se aduna.Ai putea specifica si domeniul?

| croissant explică (pentru dullcat):

Care 12 ore? De la 8-13 sunt 5 ore

| dullcat a răspuns (pentru croissant):

Gresesala mea, eram distrasa cu altceva si am inteles gresit.

| anonim3247 a răspuns:

Tu iei mult pentru programul tău de 120 de ore pe lună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E in regula.