| lilskies a întrebat:

Măcelărie sau santier naval?
Care din ele?
Santier naval:
Bonuri de masă, transport, orar luni-vineri de la 7 dimineața până la 4 după amiază sâmbătă și duminică liber

Măcelărie:
Lucrez toată săptămâna fără libere 15 milioane salariul și pachet o dată pe săptămână
Program de la 6 dimineața pana la 6 seara

Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Pai 9 ore versus 12 ore...sambata, dum libere. Transport, bonuri. Mi se pare ca sunt mai multe avantaje la santierul naval. Plus ca inveti inginerie.

7 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Foarte mic salariul de la oferta aceea de macelarie. De regula se plateste peste 2500 lei ca macelar. Ce salariu ai pe santierul naval? Pe ce post? Banuiesc ca stai cu chirie daca nu esti din Constanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Santier naval.

| SLS92 a răspuns:

Judecand dupa salarii NICIUNA

| lilskies explică (pentru SLS92):

Stau la țară si am transportul asigurat stiu ca e salariul mic dar n am ce să fac si nici nu am cine stie ce studii

| SLS92 a răspuns (pentru lilskies):

Te inteleg am trecut si eu prin asta pe 1200 acum doi ani, nu mai vreau experiente ca astea in viata vietilor mele, acum cu ajutorul parintilor in capitala parca gasesti ceva mai decent si nu esti batjocorit de persoanele din jurul tau

| lilskies explică (pentru SLS92):

Ai fost batjocorit de persoanele cu care lucrai așa e

| SLS92 a răspuns (pentru lilskies):

Cv de genul la un salariu de asta o sa ai sefii mai mici, o sa vezi tu pe pielea ta cum e laughing