| chestiebah a întrebat:

Stie cineva detalii despre scoala postliceala de asistenti medicali din Craiova "Louis Laugier"? Ma intereseaza cat de buna este, daca este recunoscuta atat in tara cat si in strainatate precum si alte detalii daca le aveti la cunostinta! Va multumesc anticipat si cu siguranta voi acorda funda.

1 răspuns:
| nicurobo a răspuns:

Salut, si eu am terminat o scoala postliceala, orice scoala postliceala este recunoscuta in Europa, ca si sfat este sa mergi la scoala, ai multe de invatat, acum este la aprecierea ta cat de buna o sa fie scoala aia, depinde numai de tine, orice scoala este buna daca inveti si esti perseverent! Mult succes, o zi faina!