| AndaAndutza1999 a întrebat:

Ce parere aveti de scoala postliceală de asistenti medicali? Mi as dori foarte mult dar mi e cam frică daca nu mă descurc? Intodeauna mi am dorit să ajut pe cineva.

1 răspuns:
| anoniiim1807 a răspuns:

Trebuie sa ai încredere in tine. Cu siguranță poți reuși daca îți dorești cu adevărat.
Nu exista nu pot, doar nu vreau.
Deci daca îți dorești ceva cu adevărat si muncești pentru acel vis sigur reusesti.
Era un citat care mie mi-a plăcut mult" Nu contează cat de mic ești, contează cat de mare te vezi"! happy