| Reine19 a întrebat:

sunt studenta iar naveta imi tot pune bete in roate, as dori sa ma mut in oras, din pacate nu am bani si de avans, ci doar de luna curenta. aveti idee de unde pot solicita un imprumut de 800 ron? mentionez ca lucrez part time... ce banci sau institutii non-bancare ofera un credit de 800 ron? (Nu am vechime 3 luni la locul de munca )

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Geez. Da' camin, nimic?

| aligru a răspuns:

Buna, incearca sa vorbesti cu domnul/doamna proprietar/a poate accepta sa ii dai garantia in rate. O alta varianta ar fi sa stai cu mai multe persoane in camera si atunci sa fie mai ieftin. Imi pare rau ca esti pusa in situatia asta. Mult succes!