| marr97 a întrebat:

Buna ziua TPU!
Am 18 ani si as vrea sa lucrez vara aceasta pentru a strânge ceva bani pentru facultate, îmi poate sugera cineva niste oferte de munca?

3 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Te angajezi la o fabrica din zona ta, vanzatoare intr-un magazin, chelner. un loc de munca cu un salariu minim pe economie gasesti. daca locuiesti la oras gasesti de 10 ori mai usor. conteaza sa vrei si sa nu faci mofturi.

| Totenn a răspuns:

"Banii sunt pe jos, tu trebuie sa te apleci si sa ii iei"

| Desideriu_Cristian_1994 a răspuns:

Salut sau buna! Daca vrei doar pentru la vara, incearca la promotii, dar mai bine cauta-ti ceva part time cum ar fi casier si continua sa muncesti si pe timpul facultatii