| Fl0r1n1234567890 a întrebat:

Buna ziua TPU am si eu o intrebare si acea este ca as vrea sa ma angajez la ea (electronic art ) ca peta tester dar nu stiu de la ce varsta e posibil si ce acte ai nevoie ma puteti ajuta
app am 15 ani

Răspuns Câştigător
| KlibrDM a răspuns:

Probabil EA nu se complica daca nu ai 18 ani sau peste. De asemenea, jobul acela nu e atat de placut pe cum crezi, e mai mult frustrant sa treci peste aceeasi parte a jocului de sute de ori.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt chiar si programatori cu diplome care aplica pentru astfel de joburi, nu se complica ei cu minori

| Xdreaper21 a răspuns:

Nu ai cum
Eu pot mergee oricand in Anglia sa munesc la ubisoft daca fac si o facultate pot sa fiu mai ceva decant standardu de beta tester sau chiar bug finder la programare sau idei de noi serii de jocuri sau urmatoarele jocuri