| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU, as dori sa stiu daca pot fi dat in judecata sau paypal sau firecredit pot sa faca executare silita pe suma de 20 dolari - in balanta paypal. As dori sa precizez si ca toate datele de pe contul de paypal erau false in afara de nume.Multumesc! dau funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari, te-ai ales cu interdictie pe viata la paypal!
Pentru $20 nu te da nimeni in judecata, ca nu-i nebun nimeni sa cheltuie mii de dolari, dar adresa ta de IP si numele tau vor fii date in urmarire si vei avea numai neplaceri, cand tragi asemenea tepe, mai pe platforme atat de mari ca Paypal.

| Sorel123 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu imi pasa de paypal oricum nu il foloseam xD ma intereseaza chestia cu judecata sau si mai rau executarea silita in rest nu imi pasa de nicio interdictie sa imi si stearga contul dupa mine

1 răspuns: