| RazvanHns a întrebat:

In legatura cu contul PayPal daca am un cont si am acumulat o suma in euro o pot schimba in dolari de pe contul paypal?

1 răspuns:
| iasicumpara a răspuns:

Da. Cu conditia sa iti conectezi contul bancar curent la contul de Paypal, asta in caz ca nu ai facut-o inca. Din setari, iti cere sa confirmi cardul de credit atasat contului curent ( de ex. ING), iti extrage 2 euro (care apoi ii regasesti in contul de paypal) si iti cere 4 cifre ale tranzactiei care le poti afla dintr-un extras de cont.