| nicky10 a întrebat:

TPU, am un telefon care e distrus complet (ecran spart și îndoit) și vreau sa îl repar.Credeți ca îl mai pot repara? Știți un service bun unde se poate repara (în Bucuresti) un HTC U11? Funda pentru un raspuns complet!

Răspuns Câştigător
| Alexandruuu88 a răspuns:

Salut,cel mai bine iti cumperi altul! O sa te coste mai mult ca telefonul. Sfat pe viitor pune ti folie de sticlă si husa happy

2 răspunsuri:
| Parascan_Irina_1997 a răspuns:

Cred ca stiu eu unde undeva pe șoseaua chitilei

| Samp_Vanzari_1995 a răspuns:

O sa te coste mult. Eu iti recomand sa iti iei altul decat sa il repari pe acela.