| Lion826 a întrebat:

Bună ziua TPU! În curând o să fac 16 ani și vreau din timp să știu unde pot găsi un loc de muncă part-time. Sunt din Galați. Pot să lucrez oriunde nu contează salariul cât e. De asemenea vreau să știu dacă chiar de la 15 ani aș putea găsi un loc de muncă... FUNDA!

1 răspuns:
| FeelFor a răspuns:

Daca ai niste bani iti pot prezenta eu un site unde trebuie sa investesti minim 100$ si vei face bani cu timpul, e ceva de viitor. Poate esti interesat/-a.