| Arquandel a întrebat:

Buna ziua TPU!
Vreau sa imi deschid o afacere si nu stiu cam ce ar putea merge. Mi.au trecut 1000de idei prin cap. Va rog frumos daca imi puteti da niste pareri. nu conteaza, multe sa fie big grin.
Stima

5 răspunsuri:
| cristina409 a răspuns:

Mai intai trebuie sa-mi spui unde vrei sa-ti deschizi afacerea

| Arquandel explică (pentru cristina409):

In orasul Vaslui happy

| cristina409 a răspuns (pentru Arquandel):

La afaceri online nu ma pricep big grin scuze big grinbig grinbig grinbig grin

| Adytzzzuuu a răspuns:

Salut, am eu o idee foarte buna pentru tine, putem discuta pe id cojoc_adrian_daniel