| flower a întrebat:

Buna ziua tuturor!
Am o rugaminte mare. Vreau sa inchiriez un spatiu comercial de vreo 15-30 mp cu vitrina si bineinteles cu vad ( sa fie circulatie in zona). Daca in zona in care locuiti voi vedeti un astfel de spatiu de inchiriat, dati-mi un nr. de telefon unde pot suna pentru informatii. Si foarte important sa nu fie vreun Cosmote sau Germanos pe langa, pentru ca asta este destinatia magazinului.
Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Nu ai specificat orasul.

| ikram a răspuns:

Incearca sa cauti si pe la agentiile imobiliare (sau nu vrei sa platesti comsionul), de ex: http://www.cauta-imobiliare.ro/detaliu/es19156.htm

Oricum sunt destul de mari chiriile in Bucuresti daca gasesti cu 600-700euro ai noroc.

| flower explică:

Da ai dreptate ikram, mea culpahappy in BUCURESTI