| Lauraquestion a întrebat:

cosmote si germanos e acelasi lucru? Adica, vreau sa iau un telefon la abonament la cosmote, si pentru asta dau 3 telefoane vechi pentru acest abonament la germanos?

1 răspuns:
| DarQueen a răspuns:

Germanos este o firmă parteneră a Cosmote și da, dacă vrei o reducere de 30 de euro pentru telefon, poți să duci 3 telefoane vechi, dar să fie funcționabile și să aibă baterie. Abonamentul îl faci în funcție de câte minute/mesaje ai nevoie.
Baftă! happy