| reppo2009 a întrebat:

Buna Ziua tuturor.
Am si eu o intrebare. Impreuna cu un prieten ne-am gandit sa facem o mica afacere din care sa ne iasa cv bani de buzunar.
Dar nu prea avem idei cam cu ce ne-am putea ocupa ca sa scoatem cv bani fara a investii milioane.winking. Dati-mi ceva idei big grinwinking

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va cumparati diablo 3 si recuperati banii dupa care iesiti pe plus, nu stiu cati bani mai poti face acum dar merita incercat

| Scremer a răspuns:

Eu m-am dus vara trecuta cu prieteni in Germania sa aducem masini si sa le vindem am adus 3 masini am dat pe toate 3 in total 4500 de euro si dupa ce am vandut masinile am avut 8600 de euro si castigu a fost de 4100 de euro deci a iesit ceva zic eubig grin

| Scremer a răspuns:

Mda nu cred ca este foarte legal ce a zis @WalcoTT dar in fine fiecare face ce vrea nu ma bag dar uite daca vrei ai putea face cum ti-am zis eu cu masinile sau dice nu-ti deschizi un magazin (non stop, minimarket...etc). Sau nu stiu ati putea sa va deschideti un restaurant sau un fastfood. Stau unpic ma mai gandesc si daca imi mai vine ceva in minte o sa iti scriu.

| DragosMentol a răspuns:

Salut,
uite eu lucrez online cu o echipa adusa de mine in iLA.
Poti face echipa cu prietenul tau si puteti scoate bani frumuseihappy
Treaba e simpla:
-cumperi aplicatia firmei (9.95$)
-aduci prieteni care sa o cumpere si ei(aici trebuie sa stii sa te promovezi, chestie pe care te pot invata eu)
Eu unul folosesc foarte mult Facebook Groups care sunt legate de afaceri.

După ce te înscrii ai statut de Associate şi ai câştig din matricea de 3x7 chiar dacă afiliaţii sunt aduşi de tine, sunt înscrişii afiliaţilor tăi, sau i-ai primit de sus din sistem. Câştigul din matrice este urmatorul:
nivelul 1. 3 x 1.00$ = 3.00$ Total = 3.00$
nivelul 2. 9 x 0.80$ = 7.20$ = 10.20$
nivelul 3. 27 x 0.10$ = 2.70$ = 12.90$
nivelul 4. 81 x 0.10$ = 8.10$ = 21.00$
nivelul 5. 243 x 0.05$ = 12.15$ = 33.15$
nivelul 6. 729 x 0.10$ = 72.90$ = 106.05$
nivelul 7. 2187 x 1.10$ = 2405.70$ = 2511.75$

O zi buna, daca mai ai nevoie de detalii contacteaza-ma

| reppo2009 explică:

Am uitat sa mentionez ca eu am:
17 ani iar colegul meu 21, deci chestia cu masinile ar fi putin cam imposibila.

| WalcoTT a răspuns:

Femei la produs in Germania.