| nuconteazaacum1234 a întrebat:

Buna ziua. Urmeaza sa ma angajez ca gestionar intr-un depozit, mai exact Max. Ce trebuie sa fac mai exact? Stiti cumva cam ce salarii au?

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Pai daca spui ca "urmeaza sa te angajezi" eu inteleg ca ai fost la un interviu si ai primit postul. Iar in cazul asta, nu trebuia sa fi discutat cu angajatorul toate detaliile despre salariu si responsabilitati?

Noi de unde vrei sa stim ce trebuie sa faci si ce salariu vei avea?