| nuconteazaacum1234 a întrebat:

Buna ziua. Urmeaza sa ma angajez ca gestionar intr-un depozit, mai exact Max. Ce trebuie sa fac mai exact? Stiti cumva cam ce salarii au?
Va multumesc frumos.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca intrebi aici ce trebuie sa faca un gestionar, e clar ca habar nu ai cu ce se mananca. Mai bine stai cuminte.

| gabicoo a răspuns:

Ce trebuie să faci?
Să te abții să nu furi chiar din prima zi!
winking

| Cosmin86 a răspuns (pentru gabicoo):

Doar gunoaiele fura happy

| Robertandrei4858 a răspuns:

Din experienta proprie stiu sa iti spun asta: vor fi zile cand vei lucra cat pentru 3 persoane. Asiguri sortare, depozitare, incarcare a marfii. Salariile nu sunt tocmai wow, undeva la 2000 net plus unele sporuri daca e cazul.