| georgianaanonim1 a întrebat:

Vreau sa ma angajez la Pepco. Stiti cumva ce salarii se dau? Ce program este? Daca se da bonuri sau transport?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce te costă sa mergi sa intrebi? Du-te la ei si întreaba i, ei stiu poate ai nevoie de un Cv ca nu te angajeaza asa pe ochi frumosi.

| Wr3nch a răspuns:

Ar fi mai usor sa suni direct la ei, deoarece ofertele de munca pot varia de la magazin la magazin.
https://pepco.ro/contact/

| untu a răspuns:

Mergeti acolo si va intrebati acolo si interesati-va! Nu fiti lenes sa stai la calculator toata ziua!

| 2EXA a răspuns (pentru untu):

N-o sa iti spuna nimeni, si eu am fost sa intreb si nu mi-au spus. happy Omul de-asta intreaba aici deoarece cauta pe cineva care e cu experienta si stie sa spuna exact " A fost o experienta okay, esti platit bine/rau."
Greu de inteles o intrebare atat de simpla si scopul ei?

| georgianaanonim1 explică (pentru 2EXA):

Un om care si gandeste cand citeste! Multumesc mult!
Am intrebat la cineva care lucreaza la prpco, dar tot fara un raspuns concret. Am 18 ani si tocmai ce am terminat scoala. si vreau sa ma angajez.

| Dalmore a răspuns:

Minimul pe economie, program de 12 ore

| Vladut123456 a răspuns:

Aici suntem pe tpu.ro,nu pe pepco.ro,depinde ca si ce vrei sa te angajezi la pepco, totul difera.
Poti afla doar daca te duci personal acolo.