| nyoentox2002 a întrebat:

Ce inseamna gestionar de depozit?
Mai pe înțelesul meu va rog

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Trebuie sa verifici un depozit contant, sa stii cata marfa e in el, cata vine si cata pleaca si sa faci acte legate de asta constant.

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Bună! happy Eu sunt manipulant marfă/depozit la o firmă de curierat! big grin Eu scanez, descarc, încarc și sortez marfa, verific constant, sigilez și fac acte. Cred că e cam același lucru și gestionat de depozit. Funda? big grin

P. S: Ai un nou job? happy

| nyoentox2002 explică (pentru PsihologDanielBotezan):

Pai maine ma duc sa ma angajez dar mi-e frică ca daca nu ma descurt, experienta nu am!

| PsihologDanielBotezan a răspuns (pentru nyoentox2002):

Liniștește-te și nu te îngrijora! happy Și eu am învățat la început. big grin