| heloudhby12 a întrebat:

Bunaaa.Am dat pe data de 14 iulie o comanda la sinsay. A trecut o săptămână, 2 săptămâni și deja comanda părea ca nu o sa mai ajungă. Am sunat la un consultant sinsay iar el mi-a spus ca s-a produs o eroare la comanda ( nu înțeleg din ce motiv). L-am întrebat dacă îmi vor fi returnati banii iar a spus ca "da, vor fi rerurnati, s-a trimis o solicitare de anulare a comenzii ". A mai pățit cineva asa? În cât timp au fost returnati banii? Mulțumesc mult

1 răspuns:
| Maia2222222 a răspuns:

Comenzile mele de pe sinsay au fost toate cu succes, probabil la comanda ta problema a fost din cauza reducerilor de vara.Presupun ca nu au mai fost produsele pe stoc și nu au mai avut ce sa trimita.
La sinsay nu am avut pana acum parte de returnarea banilor înapoi pe card dar la H&M da și pot spune ca nu se grăbesc deloc, au o politica în care spune ca trebuie sa aștept 14 zile de la retur pentru a primii banii și dacă nu-i primești nici asa trebuie sa suni la ei.
Sper sa ți se rezolve problema.Succes!