| Marius1789 a întrebat:

Ca gamer youtuber de la câți abonați și câte views pe lună începi să primești niște bani?

4 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

In primul rand, nu conteaza abonatii, ci vizualizarile, mai intai faci parteneriat cu youtubeul, trebuie sa ai cont paypal sau altceva, si primesti de la 1000views in sus.

| Marius1789 explică (pentru AlexDFY):

Eu aș vrea ca să cumpăr jocuri și vreau să știu dacă-mi scot banii înapoi.

| AlexDFY a răspuns (pentru Marius1789):

Nu, nici un youtuber nu are voie sa spuna suma de bani primita, dar ca sa faci ceva din ytb, iti trebuie o groaza de vizualizari, adica un continut bun pentru a aduce multa lume pe canalul tau.

| XxspeedxX a răspuns:

Daca tu iti faci canal doar pentru bani...
o sa fie un canal jalnic