| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa sa inchiriezi un restaurant intr-o zona centrala a Bucurestiului pentru o nunta? Pentru luna septembrie ma intereseaza

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De obicei inchirierea nu e foarte scumpa, fiindca platesti meniurile. Oricm, ma indoiesc ca vei mai gasi un restaurant pentru o nunta in septembrie asta, eventual la anul' daca te grabesti.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De obicei inchirierea nu e foarte scumpa, fiindca platesti meniurile. Oricm, ma indoiesc ca vei mai gasi un restaurant pentru o nunta in septembrie asta, eventual la anu' daca te grabesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe net si vei gasi tot ce doresti. Ca o parere sincer fffffffffffff mult dar daca ai bani ok casa de piatra

| DAVID_8154 a răspuns:

Doar sa inchiriezi nu iti ia pre mult insa la meniu te ''arde'' ca sa spun asa dar nu cred ca mai poti gasi vreun loc in septembrie mai ales intr-o zona centrala eu iti urez succes si casa de piatra