| Alvin_8845 a întrebat:

Cam cati bani as lua la amanet pe un Iphone 4s 8 gb?

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Mai putin decit daca l-ai vinde, asta e clar. http://olx.ro/oferta/iphone-4s-8gb-black-ID4AD18.html#669a43b267 - deci cum zicea si colegul, sa zici mersi daca iei 200 RON.

| AFR81 a răspuns:

Persoana de la amanet va intra pe net, va cauta pretul si iti va da 25%.

| Alvin_8845 explică (pentru AFR81):

25% din valoarea unuia nou?

| AFR81 a răspuns (pentru Alvin_8845):

Personal nu am apelat niciodata la serviciile lor, insa, am numerosi prieteni care si-au lasat telefoane, laptopuri, tablete pentru ca aveau nevoie de bani pentru pariuri. Daca esti dispus sa astepti, diseara ii intreb exact si revin cu un raspuns. Eu unul asa stiu de la ei, 25% din valoarea produsului.

| AFR81 a răspuns (pentru Alvin_8845):

Am primit confirmarea, 25% din valoarea unuia nou.

Răspuns utilizator avertizat