| Robert1st321 a întrebat:

Când mi-am făcut card la banca Transilvania m-au întrebat dacă vreau sa îmi vina alocația pe card, atunci am zis nu. Mai pot sa schimb alegerea mea, adică sa îmi vina alocația pe card?

Răspuns Câştigător
| BanuAlexandruFernando a răspuns:

Da trebuie sa mergi la primărie sa iei o foaie de acord pentru a îți băgai banii pe card, le explici tu mai exact ce îți trebuie.

| darrio2007 a răspuns (pentru BanuAlexandruFernando):

Ce treaba are Primaria cu asta? Gandesti?

| Holiday a răspuns (pentru darrio2007):

"Ce treaba are Primaria cu asta?"

De fapt, "ce treaba are banca". Cel care face plata trebuie instiintat ca vrei plata in cont. Adica primaria.

| BeingSelfless a răspuns (pentru darrio2007):

Eu cred că a vrut să facă o glumă sau ceva.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, mergi din nou la bancă. Fii hotarât cand vrei sa faci ceva.

| Sophieka a răspuns:

Mergi la banca si intereseaza-te.
Sigur se gaseste o solutie happy

| Smolbean a răspuns:

Da, du te la banca și întreabă ce trebuie sa faci. Probabil trebuie sa completezi o cerere