| anonim_4396 a întrebat:

Cand o sa se termine criza financiara?

11 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Cred ca niciodata la noi in Romania.

| Floreenofficial a răspuns:

Nu exista nicio criza draga mea! De fapt nu a existat niciodata si nici nu cred ca va exista vreouna prea curand.Totul a fost pus la cale de marile puteri ale lumii conduse de SUA ca sa ne prosteasca.Este o mare inselatorie!

Răspuns utilizator avertizat
| Ancestralsoul a răspuns:

E greu de dat un raspuns sigur, dar specialistii au spus ca undeva in 2015 cel mai tarziu, dar nu mai devreme de 2012, asta pentru UE.Pentru Romania, nu ma pot pronunta ca nici ei nu o fac.

| vigome a răspuns:

N-ai intrebat a cui criza financiara? Ca pentru unii e pe dos, adica fac bani, hai ca am glumit, dar e si un simbure de adevar in ce am spus. Posibil ca aceasta criza, dupa opinia mea, va fi mai lunga si mai complexa decit ne imaginam unii dintre noi. Vor veni citiva ani in care se vor cerne putin societatile, oamenii si ideile depre a trai si exista, parerea mea. Nu vom muri, dar pentru unii sigur nu va fi prea placut. Apropo, am si eu o intrebare pentru tine, crezi in Dumnezeu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Peste circa 4-5 anibig grin, Apropo Japonia e prima tara care a iesit deocamdata din criza si urmatoarea va fi americahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Criza o sa se termina cand o sa il detroneze pe basescu cam prin... 2013 sa zicem asa nu sunt sigur apelati la armata big grin

| AnaBlackVampire a răspuns:

Niciodatalaughing
Vorbim de Romania si la cum merg lucrurile...slabe sanse sa se termine curand.

| Saibot a răspuns:

Cand o sa moara Boc laughing

| Cristi_2562 a răspuns:

Intr-un viitor apropiat :-))

| ThEaMaRyA a răspuns:

Cand toata lumea o sa aiba bani ( niciodata ) crying