| Sophieka a întrebat:

Cand se afiseaza pe listele de firme, cifra de afaceri / profitul etc pentru anul 2023?

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Stiu ca anul fiscal se incheie pentru societati in data de 31 decembrie (anul trecut)
pentru PFA-uri in luna Mai anul curent
De ce intarzie acele afisari pe siteuri de profil asta exact nu stiu.
Am zis ca s-ar putea sa aiba legatura cu e-factura intr-o prima faza,dar nu prea are legatura insa actual daca vrei sa platesti la orice furnizor de gaze, curent etc iti va da o "mentenanta" datorita acestui sistem e-factura!

| Sophieka explică (pentru Simpatic):

Iti multumesc, Simpatic!

| Simpatic a răspuns (pentru Sophieka):

Npc, chiar nu te-am putut ajuta;(
ma chinui acum sa inregistrez in E-factura pentru rudele mele laughing

| Sophieka explică (pentru Simpatic):

Apreciez ca nu ai trecut peste.

Ma oboseste atata tehnologie. Eu sunt pe net doar pe laptop. Telefon am cu butoane, Nokia.

| Simpatic a răspuns (pentru Sophieka):

Nokia cu butoane ala e baza, nu am sa uit niciodata telefoanele Nokia clasice, cele mai bune, nu cred ca va exista pe pamant smarphone care sa tina peste 20 de ani, Nokia cica au modele care au rezistat atat laughing

| Sophieka explică (pentru Simpatic):

Nu am jocul Snakes pe el :[

| ALM2000RO a răspuns:

Probabil abia pe la jumătatea anului sau numai în ultimele luni ale anului.