| anonim_4396 a întrebat:

Cand se va termina criza financiara?

18 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Noi, romanii am fost si vom fi mereu in criza financiara, dar nu ne spunea nimeni, acum cand vor sa ne ia si pielea de pe noi spun ca suntem IN PLINA criza financiara ca sa uitam de matrapazlacurile lor. Nu se va termina niciodata, pentru ca prapastia dintre bogati si saraci se adanceste din ce in mai mult si va fi si mai greu, bine nu vom trai niciodata, ma bucur pentru cei care mai traiesc cu speranta in suflet, dar Speranta este iubita lor...asa se numeste...

daniela
| daniela a răspuns:

Numai Dumnezeu stie... dar noi romanii tot timpul am fost in criza...doar ne-am obisnuit nu?

| ghinionist a răspuns:

Pai cica abia la inceputul lui Septembrie incepe cu adevarat!

| crisS a răspuns:

Nu poate sa tina mai mult de 4 ani cu siguranta happy

| JackieSue a răspuns:

noi ne-am obisnuit cu "crizele" si acum scoatem limba europei ca stim sa trecem peste ea:p...normal ca stim...am invatat...laughing

| AndrusKanu a răspuns:

Nu curând, va mai ţine 2-3 ani, cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Romania mereu a fost crizalaughing In lume peste vreo 3 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand o sa vrea Obama!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand isi vinde Becali oile si isi cumpara vaci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se termina niciodata, va fi din ce in ce mai rau atata timp cat populatia creste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand incepe progresul economic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am impresia ca mass media exagereaza in ceea ce priveste criza...hai sa nu ne ascundem dupa deget, cand a fost bine in lumea asta? cand si unde a incepu criza? unii zic in America, acolo se coase si descoase tot...de fapt criza a fost mereu si probabil nu se va incheia vreodata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Peste un an!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La noi niciodata.totdeauna vom fi in criza

| hanry a răspuns:

De maine in 3 ani ......nu are o data fixa si la noi o sa mai dureze pana .......la sfarsit

| alexxandru a răspuns:

Cat vrea Dumnezeu! Orcum, bine zis, la noi a fost mereu criza!

| Cristina_3547 a răspuns:

Nu se va termina niciodata.

| victoria_8973 a răspuns:

crying eu am cit pe net ca peste 10 ani. dar nu cred. cred ca peste vreo 3 ani