| xtina a întrebat:

Cand se va termina odata criza financiara?

10 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Cica in 2010 :d

| buli a răspuns:

Cand a inceput?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când o zbura porcii. Dacă câștigă tot Băsescu să fii și sigură că nu vom scăpa de ea încă 5 ani de acu' încolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O dată cu recesiunea!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@legiuitoarea-nu este obligatoriu, putem sa fim in criza financiara insa sa nu intram in recesiune.
Criza financiara nu se va termina curand, chiar daca se incearca uneori o manipulare psihologica din partea mai marilor lumii.Criza este destul de profunda, asa ca va trebui sa mai asteptam vreo cativa ani.Si colac peste pupaza, in trei, patru ani vom avea o mare criza a petrolului, prognozata de multi economisti.Asa ca...pregateste-te de ceea ce este mai rau. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La mai mult rău decât am în suflet acum nu cred, dragă @eu_o_mare_enigma!
Nu mă mai interesează nimic acum...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Cristina big grin

Sincer eu una nu sunt constienta nici cum a inceput nici de ce a inceput, nici cum se va termina, nci macar ca exista... Daca politica are de castigat. atunc fi sigur ca nu vom scapa de ea prea curand... Deci iti urez mult succes in fata crizei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se va termina cand vor disparea banii. vor fi pe drumuri ca hartiile si le va duce vantul. si nu vor mai folosi nimanui fiindca atunci vom avea cipuri biometrice in mana sau pe frunte.cu acelea vei cumpara si vei vinde. si totul va fi informatizat si inregistrat in baze de date deja construite.basescu va fi presedinte si va face sa fie bine in tara. dar programul celor mari merge inainte indiferent cine va fi presedinte.fiindca presedintii nostri se supun si ei regulilor celor ce dicteaza la nivel planetar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa un razboi.

| jeleuts a răspuns:

Pai in 2010 2011 o sa fie cel mai nasol si pe la sf lu 2011 se termina happy