| anonim_4396 a întrebat:

Cand se va termina criza asta financiara?

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Expertii in finante in urma analizelor efectuate au ajuns la concluzia ca se v-a termina in 2010 - 2011.

| elena a răspuns:

Adevarul este ca noi sumtem mereu in criza financiara, dar despre criza de-acum numai Dumnezeu stie cand se va termina, rabdare multa rabdare si chiverniseala.

| kh1ss a răspuns:

In urmatorii 2-3 ani

| gabrielutzu a răspuns:

Odata cu sfarsitul lumii care este aproape.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te grabesti? Abia a inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci cand vom mai inventa alt tip de economie si politica mondiala, dar cu siguranata stranepotii nostri vor plati pentru "inventiile "noastre asa cum si noi am platit pentru inventiile bunicilor nostri.

| bghes a răspuns:

Criza fratilor... cred ca mai mult e in mintea fiecarui om de pe planeta asta... in realitate nu-i, ia ginditiva unpic si o sa vedeti...