| LaTulipeNoire a întrebat:

Cardul 10 pentru studenti de la BRD accepta Paypal?

Daca nu, trebuie sa le zic celor de la banca sa-mi activeze vreo optiune ceva?

Astept un raspuns va rog! Ofer funda!

2 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Mai bine intreaba acest lucru la bancawinking Asa as face eu. Succes!

| denyel a răspuns:

Am si eu card 10 si ma chinui sa imi activez contul paypal si alert pay faza e ca nu merge pe niciuna sad!
I-am intrebat pe cei de la BRD daca pot sa primesc bani de la Paypal pe card 10 si au zis ca da, dar nu au auzit in viata lor de paypal si se intreba unu pe altul!
Cel mai BINE e sa suni la cei de la BRD sa iti explice care e treaba!