| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,am un cont paypal, daca ma duc la banca cand imi iau cardul pot sa le spun lor sa mi-l activeze?

3 răspunsuri:
| Oanarry a răspuns:

Acum ai revenit cu intrebarea asta?happy Nu stiu exact, eu zic sa incerci, ca daca nu or sa poata cu siguranta o sa iti explicehappy

| Ch3b4C a răspuns:

Nu e nevoie, dar inainte sa iti faci cardul le spui ca acel cont de la card il folosesti pentru paypal, si apropo...contul trebuie sa fie in EURO nu RON. sper sa iti fie de ajutor mesajul meu, ca si eu mi-am facut cont pe paypal

Răspuns utilizator avertizat