| ALEXICAmarketing a întrebat:

Care este adaosul comercial la tigari,bautura,grisine,etc? Credeti ca ar merge un mic magazin intr-o zona cu trafic mare (metrou, statie autobuz)? Care ar putea sa fie bugetul necesar?

Răspuns Câştigător
| HandaSei a răspuns:

Nu există așa ceva "800-1000" de lei, auzi la el... rolling on the floor
Nu este nici exagerat de costisitor să-ți deschizi unul, dar la un minim de 1500-2000 de euro te ajunge, chiar și pentru unul foarte micuț, poate chiar mai mult! ^.^

| ALEXICAmarketing explică (pentru HandaSei):

Subaru poate daca vinzi tigari la colt de strada ai nevoie chiar de 300-400 lei laughing Dar trebuie sa te misti repede cand vezi politia laughing

6 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Eu zic ca ar merge...Si ai nevoie de vreo 800-1000 lei. Si trebuie sa ai si autorizatie ca daca nu te prinde politia si te alegi si cu o amenda frumusica.Iar dupa ca mai costa si autorizatiile

| ALEXICAmarketing explică (pentru Edisor27):

Stai asa ca eu zic de spatiu inchiriat nu de comert pe trotuar.Ce faci cand ploua sau ninge? laughing

| Edisor27 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Aaaa pai asa ajungi la ordinul de mii de euro