| ana_ruse a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai potrivite afaceri pentru tineri cu o suma relativ mica de bani? de preferat fara afaceri gen pe internet

Răspuns Câştigător
| irecafa a răspuns:

Sunt foarte multe afaceri ce se pot incepe cu o suma mica, dar sa nu te astepti la profituri spectaculoase, in romania afacerile gen internet, nu sunt asa profitabile ca in afara din cauza reticentei persoanelor de a avea incredere in internet.

mai jos am pus un site care are foarte multe idei de afaceri, unele se incep cu bani putini, iar altele cu mai multi, depinde si de domeniu

Mult succes

http://www.startafaceri.blogspot.com/

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

De obicei francizele costa putin si afacerea este la cheie.Ex.Fornetti

| Dorinel a răspuns:

Un magazin micut cu Fast Food...am si eu un magazin in statie cu fast food si trebuie sa stai la coada 4-5 minute sa iti iei ceva deci eu zic ca mere acum asteapta si alte pareri

| bruno9432 a răspuns:

Poti incerca sa devii distribuitor de produse, sunt multe firme gen avon, oriflame, amway, se castiga putin la inceput, dar nu se stie niciodata, poate descoperi ca ai un real talent pentru vanzari.
sfat: indiferent ce companie alegi suna direct la ei sau da email sa iti recomande ei un distribuitor, e mai sigur.

bafta!