| speedx265 a întrebat:

In ce pot investi 1000 euro? Ce idei de afaceri imi puteti da? Are cineva vreo idee buna si doreste sa fim parteneri? Stiu ca este o suma mica si nu pot face prea multe cu acesti bani, dar totusi cred ca de pe urma lor se pot castiga in plus cativa banuti pe luna.

Răspuns Câştigător
| alexacarmina a răspuns:

Cresti iepuri faci contract cu firme locale de carmangerie.investesti intr-un site bun si iti recuperezi bani mult mai rapid decat crezi.

| speedx265 explică (pentru alexacarmina):

Nu stiu mai nimic despre site-uri, internet. Stau la bloc, nu am unde sa cresc iepuri aici

5 răspunsuri:
| badearazvan a răspuns:

Apicultura iti iei cam 10 stupi cu tot cu albine+rame

| speedx265 explică (pentru badearazvan):

Stau la bloc, aici nu am loc de stupi. Si sa ma mut la tara, 250 km departare de aici nu imi convine

| AlexandruCool a răspuns:

La ce fel de afacere de referi? Da add Y! M: lex.liikefam3@yahoo.com

| speedx265 explică (pentru AlexandruCool):

Tu nu ai inteles intrebarea mea. Nu ma refer la nicio afacere in mod special, ci cautam sfaturi in legatura cu ce as putea sa fac