| yanis_2481 a întrebat:

Salutare tuturor.
ce afaceri credeti ca ar merita la ora actuala sa imi reprospatez cariera.
detin o suma de bani in valoare de 15000 de euro si vreau sa ii investesc intr-o afacere convenabila. Care ar fi una din ideile voastre puteti sa le impartasiti cu mine. multumesc mult

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O firmă de pompe funebre, fără glumă.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Daca tu esti in poza aia mai mult ca sigur bati campii.
Dar presupunand ca ai 15.000 de euro nu poti face mare lucru cu ei.Eu as juca la bursa.
Cu 15.000 nu poti incepe o afacere care sa iti asigure castigul pe termen lung.

| nexus9710 a răspuns:

Ai putea incerca un Internet Cafe.

| boker a răspuns:

Www.ereb.ro ar putea sa-ti dea niste raspunsuri referitoare la idei noi de afaceri