| MarisRadu91 a întrebat:

Care e cel mai bun tutun vrac? As vrea sa nu mai cheltui atatia bani pe tigari cumparate si sa mi le fac eu acasa, dintre tigari rulate sau tigari tuburi injectate, care este cel mai ok? Mai aproape de tigara cumparata din comert?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://extratutun.com/
Sper că te-am ajutat, fundă?

| Elena_Maria_1997_yqzB a răspuns:

Te referi la ce firma face tutun vrac bun sau o persoana care vinde tutun vrac bun? in orice caz, tutunul vrac de la PallMall e genial, sincer. Acel tutun e minunat...

| romales a răspuns:

Sper ca ti-au raspuns colegii la intrebare. Altfel nu as vrea sa comentez la intrebare pe langa subiect si sa nu ai raspuns.

Ti-as recomanda insistent tigara electronica. Sunt cadru medical, si eu si colegii am studiat o perioada lunga acest dispozitiv, si il recomand de cativa ani tuturor pacientilor. De arunci nu mai recomand sa renunte "la rece" deoarece rata de recidiva este mult mai mare.

Daca te hotarasti sa incerci aceasta tehnologie ( tigara electronica este dispozitiv medical in unele tari ), te rog nu incerca tigarile cu tutun incalzit si te rog nu te descuraja de faptul ca vei tusi la inceput ( lichefiaza rezidiurile solide din tractul respirator pe care cand le vei expira iti irita tractul respirator la inceput si vei tusi pana le elimini) si nici de reclama negativa a unora. Firmele de tutun au dezaprobat dintotdeauna acest dispozitiv, singura diferenta mai nou ( 2018-2019 ) este ca acum promoveaza dispozitivele proprii de tutun incalzit.