| costelinho a întrebat:

Care este cea mai buna afacere profitabila in Romania, de genul cumpar acum un pui si il vand peste un timp mai scump sau un obiect ( de preferat animal). daca se poate sa nu trebuiasca sa am firma. dar oricum va rog sa ma ajutati cum puteti orice afacere

3 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Este greu sa raspund la aceasta intrebare. Adevarul este ca cineva care descopera o afacere profitabila nu spune in stranga si in dreapta si o pastreaza pentru el.

Ceea ce poti sa faci este sa te documentezi cat poti de mult www.afaceri-profitabile.com

| SoloPC a răspuns:

Merge bine acum afaceriile cu chiriile pentru ca oameni nu mai au bani sa isi cumpere case si multi stau cu chirie.
Cumpara 2-3 garsoniere si inschiriazale garantat 80% le vei ocupa in o saptamana.
Si cu face prostia sa nu iti dea bani inainte sa ii dai chiea!

| Sandu22 a răspuns:

Aqr fi o solutie sa fi reprezentan lady's te poti inscrie pehttp://reprezentantiladys.wgz.ro/ so o sa ai de castigat