| PlasMatic a întrebat:

Merita sa pornesc o afacere in domeniu antichitatilor big grin? le cumpar si le vand mai scump big grin voi ce ziceti happy

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Merita.dar pentru asta e nevoie de mult studiu si ''alergatura'', pentru ca nu tot ce este vechi este si valoros.sunt multi colectionari care cumpara ''antichitati''.am zis ''antichitati'', nu chiciuri.

3 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Dacă faci reducere celor care răspund la întrebarea ta, desigur, e o idee bună whistling.

| Bijou a răspuns:

Incearca o afacere in domeniul sanatatii si frumusetii. Nimeni nu vrea sa fie urat si bolnav. Si nu ai nici un risc http://forever-aloe-vera.eu/afacerea-forever

| radu98boss a răspuns:

Nu prea se merita