| Danielamd a întrebat:

Care este cea mai inutilă achiziţie?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Martisorul big grin

6 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Oooo..pai sunt multe. Incepand cu masini care costa milioane de euro, au 750 de cai fiind conduse de melteni care habar n-au sa tina volanul drept si merg cu cel mult 40 km/h si terminand cu ustensila de scos codita rosiilor.

| valentingb a răspuns (pentru raluk27):

Exista o ustensila de scos codita rosiilor? Meritai funda!

| raluk27 a răspuns (pentru valentingb):

Da, exista. Am vazut-o intr-un kitchen shop.big grin si mai costa si 50 de lei. Scump, dom'le, scump.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice achizitie este inutila daca nu aduce trebuinta sau beneficii.

| MrAnderson a răspuns:

Salut

Cred ca o racheta superluminica, pe care o trimiti in sistemele planetare indepartate, ca sa retransmita toate episoadele cu Elodia.

Cu drag,
Neo

| Bezea a răspuns:

Un CD cu manele... De ars nu prea arde bine, cadou nu poți să-l dai pentru că îți iei bataie, de ascultat nici atât să fim serioși, de aruncat pe stradă nu merge că îți iei amendă, de aruncat la coșul de gunui nu e bine pentru că așa îi strici ziua gunoierului; Pe scurt îți blestemi zilele singur/ă pentru prostia de care ai dat dovadă când ai cumpărat un așa "rahat" turcescwinking.