| imihaistoian a întrebat:

Care este cea mai simpla si profitabila afacere facuta cu bani foarte putini?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Sau,uite,iti spun de ce ma ocup eu acum,fac carti personalizate pentru copii de la gradinita,am inventat eu o poveste despre Mosul, am bagat numele lor acolo, o poza cu ei si gata cartea!
la tiparit iese 11.50 lei si o vand cu 25 lei, am deja pentru craciun de aproape 200 si altceeva in afara de faptul ca am compus o poveste banala ca sa fie inteleasa de un copil de gradinita nu am facut!
atat ca trebuie sa sta mult in fata pc-ului pana o scrii si o editezi, mai te plimbi un pic pentru tiparit si putina atentie pentru ca atunci cand o editezi, trebuie sa o faci cu nume diferite pentru fiecare copil in parte! daca vrei mai multe detalii alinalazea75@yahoo.com

7 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Cunosc pe cineva care a facut foarte multi bani cu legume-fructe!
cumpara din piata en-gross sau din depozite si le dadea la pret mai mare in pietele din oras,si chiar daca nu statea la vanzare, le vindea la cei care stateau in piete! iese ceva insa nu foarte mulot, mai ales la inceputtongue

| angel74dm a răspuns:

Dacă s-ar fi găsit răspunsul la această întrebare, nu ar mai exista săraci...

| ioana1704 a răspuns:

Diferite MLM -uri

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| stroedaniel13 a răspuns:

Eu cred ca un blog ti-ai putea deschide.

Costurile sunt foarte mici (chiar 0 in unele cazuri) iar daca stii sa te ocupi de el vei face bani incet dar sigur.

Vezi si alte afaceri interesante pe http://www.afaceri-profitabile.com

| PirvulescuCosmin a răspuns:

Raspuns: VideoChat... Cu asta se castiga cei mai multi bani, investitie aproape zero!