| Garoafe a întrebat:

Care este cea mai buna afacere facuta? Bani castigati lunar?

Sunt curios cati bani castigati lunar, din ce? Si care este cea mai buna "afacere" in care ati investit banii si acum este profitabila. In ce planificati sa investiti in viitor?

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Depinde!

| Ecaterina2016 a răspuns:

Si cine are idei de profitable business crezi ca o sa le faca publicehee hee)? Esti naiv daca crezi asa ceva!

| AdrianNastase a răspuns:

Actual: Network Marketing (nu spun numele firmei pentru a nu face SPAM)
Lunar: peste 200€ (depinde totul de tine)
Viitor: Network Marketing