| 2ciresi a întrebat:

Care este cel mai bun card. Ma refer fix la comisioane..costuri de administrare, depunere/retragere etc.
Am sa folosesc cardul mai mult pentru alocatie si poate ceva transferuri din paypal deci ma intereseaza si acest aspect al compatibilitatii.
Thx!

Răspuns Câştigător
| ale28bz a răspuns:

Cele mai bune Carduri în cazul tău sunt clar cele în valută MasterCard şi Visa cu asta am lămurit-o, mai Important decât cardul e banca la care îl faci, pentru a alege ţine cont de;
- Comisionul de Emitere
- Comisionul de administrare
- Comisionul de retragere
- Comisionul de transfer
- Varietatea locaţiilor de unde poţi face tranzacţii (ţară-străinătate).
După ce ai strâns date cu privire la aceste întrebări fă o comparaţie între oferte şi alege. Dacă vrei să îţi spună cineva cele mai bune soluţii, după părerea mea sunt B.T. şi I.N.G., dar asta pentru mine pentru tine pot fi altele de aceea te îndrum să compari toate ofertele de pe piaţă.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Banca Transilvania. Comision de retragere 0 lei. 0, 30 lei interogare sold. 3, 5 lei transferuri catre alte conturi. Transferuri din alte conturi 0 lei.

| ProblematicUser a răspuns:

Si eu cred ca banca Transilvania este cea mai potrivita pentru descrierea ta de sus!

| 2ciresi explică:

Cred ca am sa aleg BT