| BigV a întrebat:

Care este opinia voastra privitoare la ce afaceri vor merge in acest an si de ce? In ce credeti ca se merita sa investiti in 2011?

3 răspunsuri:
| Bursache a răspuns:

Salut, sunt din Bucuresti, am o afacere pe care vreau sa o dezvolt si pentru asta imi am nevoie de 2 persoane cu care as putea sa colaborez. Daca esti interesat de bani poti sa imi scrii pe privat sau mail la kykulica@gmail.com, de unde esti si telefonul tau. O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Munca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afaceri pe internet, costuri mici de intretinere fata de o chirie clasica si cu un plan de marketing bine pus la punct?!