| MariannN20 a întrebat:

Salut tuturor, voi in ce monede investiti? Care ar fi cea dupa parerea voastra care chiar merita sa investesti?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Marian mamă: leuțul românesc cu dobândă la depozit de măcar 7%.
Ai tu altă alternativă?

| helpforyou a răspuns:

Te referi la a cumpara cryptomonede pe termen lung?
Nici una. Fa mai bine trading. Castigi mai repede si mai bine.
Atentie!
Trebuie sa inveti tradingul la fel cum ai invata oricare alta meserie!

| MariannN20 explică (pentru helpforyou):

Am auzit ca multi oameni au pierdut foarte mult din cauza trading-ului acum nu stiu ce sa zic

| helpforyou a răspuns (pentru MariannN20):

Perfect adevat.
Dar iata ce am scris:
Atentie!
"Trebuie sa inveti tradingul la fel cum ai invata oricare alta meserie!"
In acel moment vei castiga si nu vei pierde.