| Paraschiv_Iulian_1997 a întrebat:

Care stii fabrica de la Craiova care colecteaza anvelope uzate si din ele se frabrica acel covor de granule din cauciuc care se pune si s-a pus pe terenuri de fotbal de tenis. in parcuri Fundaaa!

5 răspunsuri:
| FashionDiva a răspuns:

Poti gasi informatii despre anvelope si fabrici aici - http://anvelope-ieftine.blogspot.ro/......mania.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' cine a zis ca din toate cauciucurile se fac covorase, iar unele nu le resapeaza, dupa ce le primesc moca, apoi le vad din nou, second-hand de iarna si vara?

In fine, stim de fabrica, te ajuta cu ceva?

| Paraschiv_Iulian_1997 explică (pentru anonim_4396):

Da ma ajuta da mi-ai spune fabrica care colecteaza cauciucuri uzate... Care da nu stiu cati bani la tona de cauciucuri. si am nevoie neaparat de Fabrica aceea care e la Craiova si mai este in alta parte da nu stiu sigur unde. stiu ca este una la Craiova da nu gasesc fabrica.

| Paraschiv_Iulian_1997 explică (pentru anonim_4396):

Daca m-ai putea ajuta ti-as fi recunoscator.

| Paraschiv_Iulian_1997 explică (pentru anonim_4396):

Si nu le resapeaza.Ei fac din acele cauciucuri uzate niste granule de cauciuc. care se pun pe terenuri de teni fotbal si in parcuri etc. Si am auzi ca au nevoie de cauciucuri uzate.